StarLeaf Ltd (UK), ponieważ koronawirus nadal powoduje niepewnoś, organizacje na całym świecie będą musiały działać inaczej, aby zapewnić ciągłość biznesową w obliczu ograniczeń podróży i zaleceń rządowych zachęcających do pracy zdalnej. Aby Twoja firma działała jak zwykle, StarLeaf udostępnił wszystkim swoje rozwiązania do wideokonferencji i przesyłania wiadomości on-line za darmo. Wszystko czego potrzebujesz to adres e-mail i połączenie internetowe, a możesz zacząć pracę zdalnie w ciągu kilku sekund.

Rozpocznij pracę zdalna już teraz !

Praca zdalna - StarLeaf Cloud

Pracuj zdalnie z dowolnego urządzenia i z dowolnego miejsca !

Praca zdalna - StarLeaf Cloud

 Pozostałe Aktualności

StarLeaf Ltd (UK), lider zintegrowanych systemów sal konferencyjnych i chmurowych rozwiązań wideokonferencyjnych, otrzymał certyfikat ISO / IEC 27001 dla swojej globalnej platformy chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud. Świadczy to o zdecydowanym zaangażowaniu StarLeaf w utrzymywanie najwyższych standardów operacyjnych obejmujących ludzi, procesy , dostawców i systemy informatyczne zaangażowane w rozwój, budowę i utrzymanie chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud.

starleaf iso iec 27001 a

Rygorystyczny proces certyfikacji ISO / IEC 27001 potwierdza, że usługi wideokonferencyjne StarLeaf świadczone w ramach chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych, operacji, procesów oraz badań i rozwoju.

Wydany przez Grupę BSI certyfikat ISO / IEC 27001 potwierdza najlepsze praktyki StarLeaf w zakresie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji i kontroli poprzez skuteczne zarządzanie ryzykiem w celu ciągłego podnoszenia bezpieczeństwa klientów i partnerów biznesowych.

ISO 27001 Final Logo 1 300x300

Platforma chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud, zapewnia wiodące w branży, bezpieczne i niezawodne wideokonferencje z niezrównanym czasem dostępności SLA wynoszącym 99,999%, gwarantującym nie więcej niż 6 minut przestojów rocznie. StarLeaf zaprojektował i skonstruował własną platformę chmury wideokonferencyjnej z rozproszonymi globalnie na świecie Data Center, zapewniającymi ciągłość i niezawodność świadczonych usług. Gwarancja jurysdykcji danych StarLeaf zapewnia że dane są przetwarzane zgodnie z przepisami o ochronie danych w ich jurysdykcji np. na terenie Unii Europejskiej zgodnie z General Data Protection Regulation (GDPR/RODO).

 Pozostałe Aktualności

W trakcie drugiej edycji konferencji Pulsu Biznesu PB SPIN – SUKCES PASJE INNOWACJE, w celu zapewnienia zdalnej obecności prelegentów wykorzystana została technologia StarLeaf. PB SPIN to niezwykła konferencja, która już po raz drugi zgromadziła w jednym czasie ludzi, którzy odnieśli sukces i zechcieli opowiedzieć o swoich pasjach. Tych, które dają paliwo do intensywnej pracy. Bardzo motywujące i inspirujące spotkanie. Dzięki technologii StarLeaf było możliwe zapewnienie zdalnej obecności prelegentów, którzy nie mogli pojawić się na sali osobiście, ale dzięki chmurze komunikacyjnej StarLeaf  brali czynny udział w konferencji.

Wystąpienie zdalne Pana Sebastiana Kulczyka  Źródło:http://spin.pb.pl
 
 Wystąpienie zdalne Pana Stefana Batorego Źródło:http://spin.pb.pl
 
 
PB SPIN – SUKCES PASJE INNOWACJE
Źródło:http://spin.pb.pl
 

 Pozostałe Aktualności

StarLeaf jest pierwszym producentem, który dostosował swoje wideoterminale Teamline 5140Teamline 5250 do nowych wymagań Europejskiego Obszaru Gospodarczego dzięki czemu pozwalają one spełniać dyrektywę MiFID II (Markets in Financial Instruments Directive) przeznaczoną dla instytucji świadczących usługi finansowe.

MiFID II wprowadza nie tylko nowe zasady w obszarze ochrony inwestorów, ale także dodatkowe wymogi informacyjne oraz technologiczne. StarLeaf zapewnia pełną przejrzystość i bezpieczeństwo. Połączenia wideokonferencje - zgodnie z wymogami dyrektywy są katalogowane a wszyscy uczestnicy zarejestrowani z konieczną możliwością identyfikacji. Jednocześnie obsługa wideoterminali StarLeaf jest łatwa i intuicyjna.

 Wideoterminale StarLeaf Teamline do Microsoft Skype for Business / Teams

 

StarLeaf Teamline  5250 do Skype for Business / Teams

System wideokonferencyjny StarLeaf Teamline 5250 do Microsoft Skype for Business / Teams

 

 StarLeaf Teamline  5140 do Skype for Business / Teams

System wideokonferencyjny StarLeaf Teamline 5140 do Microsoft Skype for Business / Teams

 Pozostałe Aktualności

Nasze kompetencje i autoryzacje w zakresie wideokonferencji:

avaya-silver-partner  radvision-pp  Wideokonferencje SONY    cisco-atp-1

Starleaf-Logo-2

Nasze wybrane wdrożenia systemów do wideokonferencji m.in.: