StarLeaf Ltd (UK), lider zintegrowanych systemów sal konferencyjnych i chmurowych rozwiązań wideokonferencyjnych, otrzymał certyfikat ISO / IEC 27001 dla swojej globalnej platformy chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud. Świadczy to o zdecydowanym zaangażowaniu StarLeaf w utrzymywanie najwyższych standardów operacyjnych obejmujących ludzi, procesy , dostawców i systemy informatyczne zaangażowane w rozwój, budowę i utrzymanie chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud.

starleaf iso iec 27001 a

Rygorystyczny proces certyfikacji ISO / IEC 27001 potwierdza, że usługi wideokonferencyjne StarLeaf świadczone w ramach chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych, operacji, procesów oraz badań i rozwoju.

Wydany przez Grupę BSI certyfikat ISO / IEC 27001 potwierdza najlepsze praktyki StarLeaf w zakresie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji i kontroli poprzez skuteczne zarządzanie ryzykiem w celu ciągłego podnoszenia bezpieczeństwa klientów i partnerów biznesowych.

ISO 27001 Final Logo 1 300x300

Platforma chmury wideokonferencyjnej StarLeaf Cloud, zapewnia wiodące w branży, bezpieczne i niezawodne wideokonferencje z niezrównanym czasem dostępności SLA wynoszącym 99,999%, gwarantującym nie więcej niż 6 minut przestojów rocznie. StarLeaf zaprojektował i skonstruował własną platformę chmury wideokonferencyjnej z rozproszonymi globalnie na świecie Data Center, zapewniającymi ciągłość i niezawodność świadczonych usług. Gwarancja jurysdykcji danych StarLeaf zapewnia że dane są przetwarzane zgodnie z przepisami o ochronie danych w ich jurysdykcji np. na terenie Unii Europejskiej zgodnie z General Data Protection Regulation (GDPR/RODO).

 Pozostałe Aktualności

Nasze kompetencje i autoryzacje w zakresie wideokonferencji:

avaya-silver-partner  radvision-pp  Wideokonferencje SONY    cisco-atp-1

Starleaf-Logo-2

Nasze wybrane wdrożenia systemów do wideokonferencji m.in.: