Wideokonferencja z wykorzystaniem portalu wideokonferencyjnego Avaya SCOPIA Desktop Server

http://sds.infosfera.pl

Dzięki zastosowaniu Avaya SCOPIA Desktop Server możliwa jest wideokonferencja ( videokonferencja ) pozwalająca na wspólne wirtualne spotkanie wielu uczestników, łącżacych się z różnych urządzeń i systemów wideokonferencyjnych. Wideokonferencje z zastosowaniem oprograwowania wideokonferencyjnego Avaya SCOPIA Desktop Server i sprzętu wideokonferencyjnego Avaya SCOPIA Elite  dają  możliwość wspólnego połączenia się z komputerów PC, Mac urządzeń mobilnych takich jak iPhone, iPad, urządzeń mobilnych z systemem Android i wideoterminali sprzętowych.

Demonstracyjna wideokonferencja z Avaya SCOPIA Desktop Server

Wcelu przetesowania połączenia wideokonferencyjnego z wykorzystaniem Avaya SCOPIA Desktop Server z komputera PC, Mac proszę otworzyć w przeglądarce internetowej stronę http://sds.infosfera.pl. Następnie proszę podać w polach:"Twoja nazwa:" swoje imię i nazwisko a w polu "Identyfikator spotkania:" przyznany identyfikator wideokonferencji (ID spotkania) i zakończyć klikając klawisz "Weź udział teraz".  

W przypadku wykorzystania SCOPIA Mobile i iPhona, iPada lub smartfonów z systemem Android  proszę otworzyć w przeglądarce internetowej stronę http://sds.infosfera.pl. Następnie proszę podać w polu "Identyfikator spotkania:" przyznany identyfikator wideokonferencji (ID spotkania) i zakończyć klikając klawisz "Weź udział teraz".

 

 

Wideokonferencja jedynie przez przeglądarkę internetową. Wybróbuj !

Wideokonferencja Click-to-Call StarLeaf WebRTC

 Starleaf Logo 4

Chmura wideo StarLeaf

starleaf apple

Wideokonferencja StarLeaf App dla Android

 Bezpłatne programy, wypróbuj !

Avaya SCOPIA Mobile

scopia apple

scopia android

 Bezpłatne programy, wypróbuj !

Secured by Sucuri

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami z firmy Avaya:

Nasze wybrane wdrożenia systemów do wideokonferencji m.in.: