Wideoterminal grupowy SONY PCS-XG100

SONY PCS-XG100 to zaawansowany, łatwy w użyciu system wideokonferencyjny poprawia jakość współpracy i doskonale sprawdza się w kluczowych zastosowaniach z zakresu komunikacji w przedsiębiorstwie, a także w branży nadawczej i instytucjach akademickich. SONY PCS-XG100 będąc system wideokonferencyjny Full HD zapewnia dźwięk i obraz najwyższej jakości. Oferuje także uniwersalne narzędzia współpracy i zapewnia swobodę konfiguracji.

 

sony-xg100

Dzięki mieszczącemu się swobodnie na blacie biurka modelowi PCS-XG100S wirtualne spotkania zyskują na realizmie i mogą być bardziej owocne. Sprzyja temu płynny i pełen szczegółów obraz o rozdzielczości Full HD (1080p) i maks. prędkości 60 kl./s z podłączonej kamery (do nabycia osobno), któremu towarzyszy czysty dźwięk stereo o naturalnym brzmieniu. Dostępna jest również funkcja przesyłania dwóch strumieni - wraz z obrazem o jakości Full HD można udostępniać zdalnie dane prezentacji wyświetlanych na komputerze (obraz transmitowany jest z prędkością 30 kl./s).

System pozwala na podłączenie od jednego do trzech monitorów lub projektorów w celu jednoczesnego wyświetlania prezentacji z komputera i obrazu z lokalnych i zdalnych kamer.

Wbudowana jednostka MCU umożliwia organizowanie wielostronnych konferencji z 6 (5+1) do 9 (8+1) lokalizacji, przy czym podłączenie 9 lokalizacji za pośrednictwem sieci IP jest możliwe dzięki prostej aktualizacji oprogramowania. Dwa systemy PCS-XG100S można ponadto połączyć kaskadowo, zyskując możliwość obsługi do 16 lokalizacji jednocześnie. Nie wymaga to użycia dodatkowych urządzeń. Przebieg konferencji może być emitowany na żywo do wszystkich odbiorców w firmie w postaci strumienia HD lub rejestrowany w pamięci USB w celu łatwego udostępnienia i analizy w przyszłości.

Konfiguracja systemu jest zaskakująco prosta, a jego włączanie trwa bardzo krótko, co pozwala szybciej przystąpić do pracy. Trudności nie nastręcza również obsługa: rozpoczęcie konferencji trwa zaledwie chwilę i wymaga tylko wybrania kontaktu za pomocą pilota, który jest częścią zestawu.

 

  Wideokonferencje SONY

Nasze wybrane wdrożenia systemów do wideokonferencji m.in.: