Wideoterminal grupowy SONY PCS-XG77

SONY PCS-XG77 to łatwy w użyciu system wideokonferencyjny poprawia jakość współpracy i doskonale sprawdza się w zadaniach z zakresu komunikacji w przedsiębiorstwie i zdalnej nauki. System zapewnia obraz HD i dźwięk najwyższej jakości. Oferuje także uniwersalne narzędzia współpracy i zapewnia swobodę konfiguracji.

 

sony-xg77

Dzięki mieszczącemu się swobodnie na blacie biurka modelowi PCS-XG77S wirtualne spotkania zyskują na realizmie i mogą być bardziej owocne. Sprzyja temu płynny i pełen szczegółów obraz o rozdzielczości HD (720p) i maks. prędkości 60 kl./s z podłączonej kamery (do nabycia osobno), któremu towarzyszy czysty dźwięk stereo o naturalnym brzmieniu. Dostępna jest również funkcja przesyłania dwóch strumieni - wraz z obrazem o jakości HD można udostępniać zdalnie dane prezentacji wyświetlanych na komputerze (obraz transmitowany jest z prędkością 30 kl./s).

Obraz z kamery można oglądać jednocześnie z prezentacjami otwieranymi na komputerze, korzystając z bogatego wyboru układów ekranu i obsługi dwóch monitorów. Przebieg konferencji może być emitowany na żywo do wszystkich odbiorców w firmie w postaci strumienia HD lub rejestrowany w pamięci USB w celu łatwego udostępnienia i analizy w przyszłości. Konfiguracja jest zaskakująco prosta, a włączanie systemu trwa bardzo krótko, co pozwala jeszcze szybciej przystąpić do interesów. Trudności nie nastręcza również obsługa: rozpoczęcie konferencji trwa zaledwie chwilę i wymaga tylko wybrania kontaktu za pomocą pilota, który jest częścią zestawu.

 

  Wideokonferencje SONY

Nasze wybrane wdrożenia systemów do wideokonferencji m.in.: